Sylwester w Zakopanem - polecane pensjonaty z wyżywieniem

Pożegnanie starego roku w górach to bardzo ciekawa forma spędzenia Sylwestra. Jeżeli jednak chcemy zafundować sobie taką atrakcję, o rezerwacji noclegu musimy pomyśleć dużo wcześniej. Odpowiednich miejsc do zabawy i wypoczynku nie brakuje, ale te najlepsze są oblegane przez turystów.

Willa Płazówka

Willa Płazówka to niezwykle ciekawy obiekt z karczmą w samym centrum Zakopanego oferujący noclegi o bardzo wysokim standardzie. Posiada salę kominkową, grilla i ogólnie dostępną kuchnię. Wśród opcji wyżywienia znajduje się śniadanie, obiad, kolacja, obiadokolacja oraz podwieczorek. Przytulna karczma urządzona w góralskim stylu stanowi serce Willi. Zapewnia muzykę na żywo i proponuje kulinarną podróż w nieznane rejony zakopiańskich smaków. Architektura Willi Płazówka to wyraźne nawiązanie do stylu zakopiańskiego. Wnętrza stanowią połączenie eleganckiej prostoty i funkcjonalności. Tutaj można komfortowo wypocząć, zwłaszcza po hucznej zabawie sylwestrowej.

Willa Agma

Obiekt jest zlokalizowany w najwyżej położonej dzielnicy Zakopanego Cyrhli. Widok stąd na Tatry, oraz położoną poniżej pozostałą część miasta zapiera dech w piersiach. Możemy mieć wrażenie, jakbyśmy mieszkali na samej Gubałówce. Ogromną zaletą jest dogodna komunikacja. Dojazd do centrum Zakopanego nie stanowi najmniejszego problemu. To doskonała opcja dla osób, które nie dysponują własnym transportem. W pobliżu Willi znajduje się restauracja regionalna, ale również w samym obiekcie otrzymamy możliwość wyżywienia w postaci śniadań i obiadokolacji.

Góralska Chata

Jeżeli szukamy w Zakopanem miejsca z prawdziwie góralską duszą, Góralska Chata będzie doskonałym wyborem. Znajduje się w pobliżu ważnych szlaków turystycznych, a jednocześnie blisko centrum miasta. Sam obiekt oraz poszczególne pokoje zachowane są w regionalnym stylu. Lokalizacja w turystycznej części Zakopanego ułatwia dotarcie do najważniejszych atrakcji. Wszędzie dojdziemy pieszo i to w zaledwie kilkanaście minut. Po szaleństwach zabawy sylwestrowej przyjdzie pora na spokojny relaks. W Góralskiej Chacie można cieszyć się komfortowym wypoczynkiem, a jednocześnie korzystać w pełni z uroków Zakopanego zimową porą.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 574 367

E-mail: kontakt@wirtualnypunkt.pl

Na stronie znajdziecie wskazówki i porady dotyczące zarówno atrakcji turystycznych w Tatrach jak i miejsc noclegowych wartych polecenia.