Góralskie pensjonaty - przyjazne rodzinom z dziećmi

Rodziny wyruszające na podbój Tatr z małymi dziećmi muszą wziąć pod uwagę pewne dodatkowe trudności, które je spotkają. Na pewno inaczej będzie wyglądał wybór tras, które muszą być dostosowane do wieku i możliwości najmłodszych członków rodziny. Zmienia się także podejście do noclegów. Bardzo istotne są warunki zakwaterowania. Z dziećmi nie będziemy chodzić cały czas po górach. Nie obędzie się bez „dni odpoczynku”. W takich sytuacjach plac zabaw na zewnątrz czy miejsce do zabawy w środku obiektu staje się prawdziwym wybawieniem. Coraz więcej góralskich pensjonatów wychodzi na wprost potrzebom rodzin z małymi dziećmi. Przedstawiamy dwa, które wyróżniają się pod tym kątem.

Dom Wczasowy Jadzia

To obiekt położony w jednej z najpiękniejszych części Zakopanego. Jego wizytówką jest cudowny widok na Giewont, rozciągający się z tarasów i okien. W ośrodku znajduje się wszystko, co potrzebne, aby wakacje z dziećmi były miło i spokojnie spędzonym czasem wypoczynku. Wewnątrz maluchy mogą pobawić się w specjalnie dla nich urządzonej salce zabaw albo wziąć udział w wieczorku filmowym. W jadalni czekają na nie pyszne domowe obiadki, na specjalne życzenie bezglutenowe czy bezmleczne. Ośrodek organizuje także specjalne rodzinne turnusy pod nazwą „Mama, tata i ja”, zarówno letnie, jak i zimowe w czasie, których atrakcji nie brakuje. Rodzice wybierając tę opcję nie muszą martwić się organizowaniem czasu dla swoich pociech.

Pensjonat Sośnica

Ośrodek ten jest laureatem akcji Hotel Przyjazny Rodzinie. Czy trzeba lepszej rekomendacji? To zaciszne miejsce położone w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego idealnie nadaje się na pobyt rodzinny nawet z najmniejszymi maluchami. W jego ofercie znajduje się między innymi nowoczesny basen, bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci, duża, fantastycznie urządzona bawialnia, taras słoneczny oraz bezpieczny ogród, w którym dzieci mogą spożytkować resztki energii, jaka pozostanie im po górskich wędrówkach i zwiedzaniu Zakopanego. Sala zabaw posiada opiekuna, który nie tylko pilnuje dzieci, ale i organizuje zabawy. W pensjonacie istnieje także możliwość wynajęcia indywidualnej opiekunki do dziecka.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 574 367

E-mail: kontakt@wirtualnypunkt.pl

Na stronie znajdziecie wskazówki i porady dotyczące zarówno atrakcji turystycznych w Tatrach jak i miejsc noclegowych wartych polecenia.