Noclegi dla rodzin z dziećmi w Zakopanem - polecane miejsca

Znalezienie odpowiedniego miejsca na urlop z dziećmi w Zakopanem jest dosyć łatwym zadaniem. Zimowa stolica Polski jest otwarta na przyjęcie całych rodzin, a lista obiektów przyjaznych dzieciom jest dosyć długa. Wybraliśmy z niej jedno szczególne miejsce. To Pensjonat w iście góralskim klimacie Tatra House na Krzeptówkach.

Niezbędne wyposażenie

Pensjonat oferuje wszystko, co potrzebne, aby rodziny, nawet z najmniejszymi dziećmi czuły się dobrze i komfortowo. Na wyposażeniu pensjonatu znajdują się oczywiście łóżeczka z materacami oraz dostosowaną rozmiarowo pościelą. Rodzice mogą korzystać także z krzesełek do karmienia i plastikowych naczyń oraz akcesoriów niezbędnych do higieny i pielęgnacji takich, jak wanienka, nakładka na deskę sedesową, nocnik oraz stopień.

Propozycje rodzinnego spędzenia czasu

Tatra House to dobry punkt wypadowy do różnych, urokliwych zakątków Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na turystów czekają między innymi Dolina Kościeliska czy Dolina Chochołowska. Pensjonat udostępnia rowery, zarówno dla dorosłych, jaki dla dzieci oraz rowery z fotelikami dla najmłodszych. Rowerowa przejażdżka jest doskonałą okazją do podziwiania pięknych tatrzańskich krajobrazów.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyruszyć na pieszą wędrówkę tatrzańskimi szlakami. Z wózkiem może być to utrudnione, ale w Tatra House można wypożyczyć również ergonomiczne nosidełka dla dzieci. Dzięki temu maluchy mogą jednocześnie czuć bliskość mamy lub taty i bliskość tatrzańskiej przyrody. W odległości około kilometra od pensjonatu znajduje się Dolina Małej Łąki, skąd otwarta droga na większość szlaków, między innymi na Giewont oraz Sarnią Skałę.

Atrakcje dla dzieci

Również w samym pensjonacie znajduje się wiele atrakcji dla dzieci. Urządzony jest tutaj plac zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawkami, a na pochmurne dni lub wieczory specjalny kącik zabaw ze stolikami, krzesełkami, zabawkami i książeczkami. Co wieczór odbywa się tu również kinoteka. Dzieci mogą w tym czasie pooglądać ciekawe bajki, a rodzice nieco odetchnąć od pociech i pobyć w gronie dorosłych. Teren pensjonatu jest bezpieczny dla maluchów, a ogród ogrodzony.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 574 367

E-mail: kontakt@wirtualnypunkt.pl

Na stronie znajdziecie wskazówki i porady dotyczące zarówno atrakcji turystycznych w Tatrach jak i miejsc noclegowych wartych polecenia.